Usługi księgowe
Karta podatkowa
Ryczałt
PKPiR
Księgi handlowe
Cennik
Obsługa pracownicza
Usługi płacowe
Usługi kadrowe
Cennik
Usługi finansowe
Leasing
Konta firmowe
Kredyty dla firm
Faktoring
Konta osobiste
Kredyty gotówkowe
Kredyty mieszkaniowe
Kredyty konsolidacyjne
Kredyty samochodowe
Konta oszczędnościowe
Kredyty odnawialne
Ubezpieczenia
Ważne strony
Status VAT
Status VIES
CEIDG
Średnie kursy NBP
Wyszukaj w Google
Reklama

Powitanie
Witamy na stronie internetowej spółki FINACCO. Szukasz pewnych i sprawdzonych rozwiązań w biznesie? Godnych zaufania partnerów w Twoich interesach? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą współpracy. Niezależnie czy szukasz biura rachunkowego, doradcy finansowego czy pomocy w organizacji własnego przedsiębiorstwa, wszystko to oferuje FINACCO.

FINACCO to firma zajmująca się usługami szeroko rozumianego wsparcia dla biznesu. Kompleksowe usługi, jakie świadczymy naszym Klientom, pozwalają im na minimalizację kosztów przy jednoczesnej maksymalizacji zysków i satysfakcji z prowadzenia własnej działalności. Służymy naszym wsparciem już od momentu, w którym zrodził się pomysł na biznes. Pomagamy w napisaniu biznes planu, wyszukaniu źródeł finansowania działalności, wypełnieniu formalności związanych z rejestracją przedsiębiorstwa, niezależnie w jakiej formie życzy sobie tego klient, oraz pomoc w organizacji i zarządzaniu firmą.

Niezależnie od tego czy przedsiębiorstwo jest na początku drogi w budowaniu swojej pozycji rynkowej, czy jest okrzepłą w realiach gospodarczych firmą, aby funkcjonować potrzebuje posiadać księgowość, obsługę kadrową, doradztwo w zakresie organizacji czy marketingu. Obsługę w tym zakresie oferuje swoim klientom FINACCO.

Dzięki kompleksowym rozwiązaniom, zapewniamy nie tylko określenie obecnej sytuacji ekonomicznej firmy, ale także analizę przyszłych kierunków rozwoju, które przyniosą przedsiębiorcy maksymalny zysk. Zastosowanie otwartej koncepcji współpracy – w myśl zasady „najpierw działamy, później się rozliczamy” – pozwala na urzeczywistnienie misji jaką kieruje się FINACCO Najlepiej służyć swoją wiedzą innym.

Naszym Klientom zapewniamy profesjonalną obsługę, zachowanie tajemnicy zarówno na czas trwania umowy jak i po jej rozwiązaniu, a także partnerskie podejście do współpracy.

Na kolejnych stronach przybliżamy naszą ofertę oraz przedstawiamy ramowy cennik usług. Jednak należy pamiętać, iż są to ceny orientacyjne, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami, abyśmy mogli wycenić usługi, które będą świadczone w danym wypadku.

Średnie kursy NBP
Notowanie z 2018-02-19
USD0.72%3,3411
EUR0.22%4,1467
CHF0.10%3,6013
GBP0.13%4,6829
Stopy procentowe NBP
Obowiązują od 05.03.2015r.

Stopa referencyjna
1,50
Stopa lombardowa
2,50
Stopa depozytowa
0,50
Stopa redyskonta weksli
1,75
Notowania GPW
Giełda Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2018-02-19 18:59)
WIG 62803.65 -0,02%
WIG20 2408.49 +0,06%
mWIG40 4815.5 -0,28%
sWIG80 14794.07 +0,26%
Wspierane przez Money.pl
Info Biznes
Informacje z Gazeta Prawna